Titles you rated
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- ShortpaperRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Miss Night and DayRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5