Titles you rated
Resident PlaybookRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
9-1-1 Season 1Rated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Last SummerRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
My Dearest NemesisRated ★ 2.0
Head Over HeelsRated ★ 2.5
The First FrostRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5- Love Your EnemyRated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0