Movies
Ratings
139
Project Hail MaryRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
LobbyRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
DemolitionRated ★ 4.0