Titles you rated
StickRated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Shrinking Season 1Rated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 5.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.5
Ted LassoRated ★ 5.0
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
SuccessionRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 5.0
F is for FamilyRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Curb Your EnthusiasmRated ★ 3.5
Parks and RecreationRated ★ 3.0
In TreatmentRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0