Series
Ratings
15
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5