Series
Ratings
60
Vampire in the GardenRated ★ 3.5
The Water MagicianRated ★ 3.5
To Be Hero XRated ★ 4.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
The DinosaursRated ★ 3.5- 라이프 오브 사만다Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
Record of RagnarokRated ★ 2.5
Record of Ragnarok IIRated ★ 2.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 2.0
Record of Ragnarok ⅢRated ★ 3.0
Diddy on Trial: As It HappenedRated ★ 1.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Our OceansRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5