Movies
Ratings
43
The Squid and the WhaleRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
Woman of FireRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Trash HumpersRated ★ 4.5
GummoRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Family TiesRated ★ 4.5
The People In WhiteRated ★ 4.5
Where Is My Friend's House?Rated ★ 5.0
The Passion of Joan of ArcRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
RosettaRated ★ 4.5
Pain and GloryRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5