Movies
Ratings
564
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5