Series
Ratings
98
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0