Series
Ratings
164
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 1.0
PianoRated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
My NameRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 1.5