Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0