Titles you rated
First LoveRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Andor Season 2Rated ★ 4.5
Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 4.0
BetRated ★ 1.5- KakeguruiRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
SennaRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5