Movies
Ratings
31
Mean GirlsRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
FluRated ★ 1.5
If OnlyRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0