Series
Ratings
36
Crime SceneRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0