Movies
Ratings
629
LoganRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
HugoRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.5
Crying FistRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 2.5
ActressesRated ★ 2.5