Series
Ratings
90- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 2.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.0