Series
Ratings
306
The Art of SarahRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 2.0
The ManipulatedRated ★ 2.5
Dear HongrangRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 1.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
The Sand FlowerRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 2.0
You Are My SpringRated ★ 3.0
Skam Season 3Rated ★ 2.5
Skam Season 2Rated ★ 2.5
When the Weather is FineRated ★ 2.5
Skam Season 1Rated ★ 2.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.0
She Would Never KnowRated ★ 2.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 2.5
See You in My 19th LifeRated ★ 2.0
Strongest DeliverymanRated ★ 2.5