Series
Ratings
330
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.5
Would You Marry Me?Rated ★ 1.5
Dear XRated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.0
My Dearest NemesisRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
S LineRated ★ 1.5- Good BoyRated ★ 1.5