Movies
Ratings
147
FlippedRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Bread of HappinessRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Open SeasonRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0