Movies
Ratings
185
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
HahahaRated ★ 3.5
LeeRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0