Series
Ratings
13
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Hakyuu Houshin EngiRated ★ 5.0- 윤하, 일본을 담다Rated ★ 5.0
- 리얼술래잡기 THE ORIGINRated ★ 0.5
Slam DunkRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
Dead SetRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- ItRated ★ 2.5