Titles you rated
KarmaRated ★ 4.5
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Comedy RoyaleRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0