Series
Ratings
157
The Boys Season 4Rated ★ 4.5
HITOSHI MATSUMOTO Presents DocumentalRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Secret InvasionRated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.0