Titles you rated
Altered CarbonRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Skam Season 3Rated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Skam Season 1Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5