Series
Ratings
96
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Modern LoveRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
Partner TrackRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Alexa & KatieRated ★ 3.5
Nothing But ThirtyRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0