Titles you rated
RebootRated ★ 3.0
Strawberry Night SPRated ★ 3.5
Ramune MonkeyRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Chosen HomeRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
TamiouRated ★ 3.5
Ore no ie no HanashiRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
MamonoRated ★ 1.0
SPEC: ShouRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 4.0
- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Slow TrainRated ★ 3.5
Tiger & DragonRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Houkago KarteRated ★ 3.5