Titles you rated
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 5.0
Yearly DepartedRated ★ 4.5- ItRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
The HeadRated ★ 4.0
Natsume's Book of Friends: Sometime on a Snowy DayRated ★ 3.5
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0