Series
Ratings
178- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Food Wars!Rated ★ 2.5- KakeguruiRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 2Rated ★ 4.5