Movies
Ratings
875
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
GiftedRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
SuffragetteRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 4.0
All Good ThingsRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
WombRated ★ 3.5
The Eye of the StormRated ★ 4.0