Series
Ratings
106- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0- Emma - A Victorian Romance Season 2Rated ★ 3.5
Emma - A Victorian Romance Season 1Rated ★ 3.5
Call My AgentRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- 闘牌伝説 アカギRated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5