Series
Ratings
234
The Art of SarahRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5