Movies
Ratings
2685
White OleanderRated ★ 3.0
The Secret: Dare to DreamRated ★ 2.5
MercyRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 2.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Date MovieRated ★ 0.5
TRON: AresRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The RIPRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Flat GirlsRated ★ 3.5
The AssessmentRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0