Series
Ratings
35- Faking ItRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Switched at Birth Season 2Rated ★ 5.0
- Switched at Birth Season 1Rated ★ 5.0
- Awkward.Rated ★ 5.0
Awkward.Rated ★ 5.0- Awkward.Rated ★ 5.0
Awkward.Rated ★ 5.0- The Carrie DiariesRated ★ 5.0
The Carrie DiariesRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0