Movies
Ratings
304
Men in BlackRated ★ 3.0
PreciousRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Happy EndRated ★ 4.0
The Big LebowskiRated ★ 5.0
DelicatessenRated ★ 4.0
Winter's BoneRated ★ 4.0
Diary of JuneRated ★ 1.0
Michael ClaytonRated ★ 4.0
All About My MotherRated ★ 4.0
NineRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
The CoveRated ★ 4.0
TimeRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 5.0
The Tree of LifeRated ★ 5.0