Series
Ratings
60- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- RAP:PUBLICRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5