Titles you rated
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.0- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 4.0
Golden KamuyRated ★ 3.5
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
2.5 Dimensional SeductionRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Brave Bang Bravern!Rated ★ 3.5- Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
VivantRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Midnight MassRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0