Series
Ratings
28- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
- The CravingsRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0