Movies
Ratings
1610
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.5
The School for Good and EvilRated ★ 2.5
HalloweenRated ★ 2.5
PearlRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
TerrifierRated ★ 2.5
Violent NightRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.5
BarbarianRated ★ 4.0
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 5.0
Don't Worry DarlingRated ★ 1.5
UsRated ★ 4.0
ElvisRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
MEGANRated ★ 3.0