Movies
Ratings
895
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Lost in the StarsRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Family SwitchRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
InfiniteRated ★ 2.5
NightbooksRated ★ 2.5
Love and MonstersRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5