Titles you rated
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Alexander: The Making of a GodRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Digimon Adventure:Rated ★ 5.0
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The OrderRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0