Series
Ratings
157
Senpai Is an OtokonokoRated ★ 4.5
Bee and PuppycatRated ★ 4.0
Gal & DinoRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
The God of High SchoolRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Undead UnluckRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Fushigi Dagashiya: Zenitendō Season 1Rated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
BNA: Brand New AnimalRated ★ 2.5
Little Witch AcademiaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0