Series
Ratings
149
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- 미쳤대도 여자야구Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5
Long Story ShortRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Pingu Season 2Rated ★ 4.5
Pingu Season 1Rated ★ 4.5
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.5
Lily FeverRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0- Steel Troops WRated ★ 4.0