Series
Ratings
72
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 1.5
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 1.0
American VandalRated ★ 3.5
American VandalRated ★ 4.0- Hip-Hop Evolution Season 1Rated ★ 3.0
The Rehearsal Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
The Rehearsal Season 1Rated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5- RAP:PUBLICRated ★ 2.5
- Show Me The Money 10Rated ★ 1.0
Show Me The Money 11Rated ★ 1.0
Show Me The Money 9Rated ★ 3.0