Movies
Ratings
265
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- CLEARRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Delinquent SeasonRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0