Series
Ratings
289
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
Wonder ManRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.5
PluribusRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.5