Series
Ratings
15
Women Make Film: A New Road Movie Through CinemaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
TitansRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 2.5
Gundam Build Fighters: TryRated ★ 2.5
Gundam Build FightersRated ★ 3.0- Model Suit Gunpla Builders Beginning GRated ★ 2.5
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5- Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- HD TV Cultural Center The Hard GoodbyeRated ★ 3.0