Titles you rated
LIFERated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 4.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 5.0