Series
Ratings
76
The Art of SarahRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5