Series
Ratings
21- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.5
Tamako MarketRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 2.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 0.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0