Movies
Ratings
110
The SwitchRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5